FB Centrum

PHENOMEN Music Bar

Phenomen music bar

fanklub

Přihlášení do Fanclubu

 

Výhody členství

  1. 25% sleva na celou útratu při uspořádání narozeninové oslavy ve PHENOMENU
  2. klubová karta s 10% bonusem k nabitému kreditu pro Vaše platby ve PHENOMENU
  3. přednostní vstup pro držitele klubové karty a další 3 osoby
  4. garance zaslání přednostní nabídky u zajímavých akcí a speciálních parties
  5. zasílání aktuálních informací přímo na mobilní číslo přes SMS bránu
  6. možnost vkládání fotek do uživatelské galerie
виагра
женская виагра
карепрост

Registrujte se do Fanklubu

Zadejte, prosím, datum Vašich narozenin ve formátu DD.MM.
Zadáním tohoto údaje získáváte možnost uspořádání narozeninové oslavy ve PHENOMENU se slevou 25% na celou útratu!
 
Registrací souhlasíte s podmínkami členství.

Podmínky a pravidla

Administrátoři serveru Fanclub PHENOMEN, potažmo této galerie si vyhrazují právo zásahu do obsahu galerie např. komentáře, mazání obrázků případně úprava (pokud porušují pravidla galerie nebo dobré mravy). Pokud budou obrázky nahrané uživetelem porušovat zákon(y) budou ihned po zjištění jejich umístění na serveru smazány. Administrátoři/provozovatelé této galerie si distancují od případného závadného obsahu nahraného na server uživateli. Vlastníkem dat v galerii jsou jejich autoři. Administrátoři předpokládají, že na server jsou umísťovaná uživateli pouze obrázky k nímž vlastní uživatel autorská práva.

Pokud souhlasíte, že nebudete posílat jakýkoliv závadný materiál jako vulgární a obscéní obrázky/komentáře, jakýkoliv materiál vzbuzující nenávist, rasismus, nebo jiný materiál porušující zákony. Souhlasíte, že administrátoři, provozovatelé a moderátoři Fanclub PHENOMEN mají právo smazat případně upravit jakýkoliv materiál kdykoliv to uznají za vhodné. Vložené informace budou uložené na serveru a v databázi a nebudou poskytnuty žádné třetí straně bez vašeho souhlasu. Administátoři/povozovatelé serveru však nejsou ani nebudou ručit za data na serveru uložená pokud dojde k jakémukoliv útoku na sever.

Tyto stránky využívají k uložení uživatelských dat cookies. Cookies slouží pouze pro zvýšení konfortu při používání této aplikace. Emailová adresa slouží jen pro potvrzení vašich údajů a poslání hesla.


Vstup do uživatelské fotogalerie bez přihlášení