NA STOJÁKA „DVOJÁK“ – VSTUPENKY JIŽ JEN NA STÁNÍ!

S odkazem na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu kvůli epidemii coronaviru ze dne 10.03.2020 jsme bohužel nuceni plánované březnové představení Na Stojáka přesunout na jiný termín o kterém vás budeme v nejbližší možné době informovat. Pro aktuální informace prosím sledujte náš Fb nebo webové stránky. 

Děkujeme za pochopení!!!

 

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN!!!

Máte rádi humor? Rádi se smějete?

PHENOMEN si Vás dovoluje pozvat na unikátní večer nesoucí název NA STOJÁKA. Oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek naživo u nás v klubu. Přinášíme Vám nové vydání jedinečné a neotřelé zábavy v kombinaci s výbornými drinky a skvělým jídlem!

Vážíme si Vaší loajality, kterou nám prokazujete neutuchajícím zájmem o toto představení, které máme v programu klubu pravidelně od května roku 2010.

Pro neuvěřitelný zájem, který nás nesmírně těší, Vám nabízíme hned dvě zrcadlově stejná představení a to 17. a 18.2.

Vystoupí hvězdní Tomáš Měcháček, Radek Petráš, Jarda Krušina a Jeffry Vel’majster.

Klub otevřen od 19.00, program od 20.00. Vstupné: 199,- Kč.

Předprodej vstupenek: osobně na adrese klubu PHENOMEN a restaurace Potrefená Husa Na verandách, popř. online u TICKETPORTAL a TICKETSTREAM.

BEZ REZERVACE MÍST NA SEZENÍ K ZAKOUPENÝM VSTUPENKÁM PŘÍMO V KLUBU, PLATÍ VSTUPENKY Z PŘEDPRODEJE POUZE NA STÁNÍ!

V případě koupi lístků online zašlete prosím jejich čísla, popř. potvrzení o platbě na info@phenomen.cz společně s žádostí o místa k sezení. Vzhledem k dispozici klubu nelze bohužel rezervovat konkrétní místa, ta Vám rádi postoupíme vždy nejlepší dostupná.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Váš team klubu PHENOMEN.